бесплатная торговая площадка Автоперенос Ваших товаров и репутации с других площадок
Категории
  >>  
Красота и здоровье
  >>  
Другое
nasta07 (1) 100% Кривой Рог  
 
Лот №10538 (370 просмотров)
расскажите друзьям о лоте
  разместите ссылку о лоте на форуме/блоге/сайте


Лот продан: 16:11 02/06/2010
Купить за 1 грн
Предложить
История:
1 предложение
1 грн принято Irina (0)
X
Репутация продавца
Все лоты продавца
Написать продавцу
Найти подобные:

цитрамон опт

Описание:
діюча речовина: 1 таблетка містить:

ацетилсаліцилової кислоти ( у перерахуванні на 100% суху речовину) 240 мг,

парацетамолу ( у перерахуванні на 100% суху речовину) 180 мг,

кофеїну (у перерахуванні на суху речовину 30 мг;

допоміжні речовини: кислота лимонна, картопляний крохмаль, повідон (полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний), кальцію стеарат, какао.Лікарська форма. Таблетки.

Таблетки світло–коричневого кольору із вкрапленнями та запахом какао.Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики.

Код АТС. N02BA51.Фармакологічні властивості.

Комбінований препарат. Ацетилсаліцилова кислота має жарознижуючу та протизапальну дію, послабляє біль, особливо спричинений запальним процесом, а також помірковано пригнічує агрегацію тромбоцитів і тромбоутворення, поліпшує мікроциркуляцію у вогнищі запалення. Парацетамол проявляє аналгетичну, жарознижуючу і вкрай слабку протизапальну дію, що пов"язано з його впливом на центр терморегуляції в гіпоталамусі та слабко вираженою здатністю інгібувати синтез простагландинів у периферичних тканинах.

Кофеїн підвищує рефлекторну збудливість спинного мозку, збуджує дихальний і судиноруховий центри, розширює кровоносні судини кісткових м"язів, головного мозку, серця, нирок, знижує агрегацію тромбоцитів; зменшує сонливість, почуття втоми, підвищує розумову та фізичну працездатність. У даній комбінації кофеїн у малій дозі практично не робить стимулюючої дії на ЦНС, однак сприяє нормалізації тонусу судин мозку та прискоренню кровотоку.

Поєднання ацетилсаліцилової кислоти та парацетамолу потенціює аналгетичний ефект комбінації в співвідношенні 1:4 до початкового рівня. Як аналгезивний так і антипіретичний ефекти ацетилсаліцилової кислоти та парацетамолу підвищуються при приєднанні до комбінації кофеїну. Ацетилсаліцилова кислота при застосуванні перорально швидко всмоктується, діюча концентрація в крові спостерігається через

30 хвилин, максимальна – через 2 години. Частина препарату всмоктується в шлунку, більша частина – у тонкій кишці.

Парацетамол добре всмоктується у верхніх відділах шлунково–кишкового тракту. Максимальний терапевтичний ефект розвивається через 30–60 хвилин після прийому. Максимальна концентрація препарату в крові спостерігається через 2–2,5 години. Період напіввиведення (Т1/2) – близько 2 годин. З організму виводиться із сечею через 4–4,5 години.Показання для застосування.

Больовий синдром слабкої та помірної вираженості (різного генезу): головний біль, мігрень, зубний біль, невралгія, міалгія, артралгія, альгодісменорея. Пропасний синдром різного генезу.
Оплата:
 
Доставка:

Купить цитрамон опт, цена 1 грн.

. Подобные лоты в категории Красота и здоровье: уголь активированый опт, уголь активированый опт, цитрамон опт, цитрамон опт, цитрамон опт. Популярные теги: купить оборудование для медицинских салонов, купить оправы, продать старые вещи за пол цены
Информеры (разместить подобный информер)
Шубы от ARTFUR
В наличии яркие молодежные гетры
Шубы от ARTFUR
5 гривен 1992 года, Ющенко
Шубы от ARTFUR
Бусы из натурального камня Бирюза
Велосипед Ленд-ровер
Ангельские глазки
Copyright 2018 romo.ua
О проекте Правила использования Центр безопасности
Реклама на romo.ua