бесплатная торговая площадка Автоперенос Ваших товаров и репутации с других площадок
Категории
  >>  
Красота и здоровье
  >>  
Медизделия и приборы
medmarket33 (0) 0% Киев  
 
Лот №119696 (84 просмотра)
расскажите друзьям о лоте
  разместите ссылку о лоте на форуме/блоге/сайте


Лот закрыт: 16:37 29/06/2011
Купить за 17 грн
Предложить
История:
0 предложений
Репутация продавца
Все лоты продавца
Написать продавцу
Найти подобные:

Набір оториноларингологічний для ЛОР оглядів

Описание:
Набір оториноларингологічний для ЛОР оглядів

Оториноларингологічний оглядовий одноразовий набір складається із:
- шпателя (1),
- трьох вушних лійок (2),
- носового дзеркала (3).

Призначення – отоскопія, риноскопія, орофарингоскопія.
Даний інструментарій виготовлено із біосумісного полістиролу, який також використовують у галузі харчової промисловості. Набір зручний у використанні. Він запакований у спеціальну упаковку і простерилізований у відповідності з ТУ У 33.1-32048090-002:2009. Набір має Свідоцтво про державну реєстрацію № 9140/2009 від 03.12.2009.
Основною перевагою є те, що кожен пацієнт має можливість придбати особистий одноразовий набір, звертаючись до лікаря на огляд.

ІНСТРУКЦІЯ З МЕДИЧНОГО ЗАСТОСУВАННЯ НАБОРУ ОТОРИНОЛАРИНГОЛОГІЧНОГО ОГЛЯДОВОГО (ІНДУВІДУАЛЬНОГО)

ПРИЗНАЧЕННЯ
1. Набір оториноларингологічний оглядовий одноразовий призначено для передньої риноскопії, орофарингоскопії та отоскопії.

ФОРМА ВИПУСКУ
1. Склад набору оториноларингологічного оглядового одноразового:
- шпатель;
- вушна лійка (Ø=4 мм), вушна лійка (Ø=5 мм), вушна лійка (Ø=6 мм);
- носове дзеркало;
2. Носове дзеркало складається із двох подібних частин довжиною L=137мм, які збирають перед оглядом пацієнта. Кожна частина включає в себе механічне з’єднання, дугоподібну ручку-тримач шириною 12 мм, напівбранші L=40мм, Ø1=3мм, Ø2=20,8мм.
3. Шпатель має форму пластинки довжиною 180 мм, товщиною рельєфу 4,8 мм, з двома закругленими кінцями R1=9 мм, R2=7,5 мм.
4. Вушна лійка (Ø=4мм): довжина 33 мм, діаметр отвору першого кінця Ø1=25 мм, діаметр отвору другого кінця Ø2=4 мм.
5. Вушна лійка (Ø=5мм): довжина 33мм, діаметр отвору першого кінця Ø1=25 мм, діаметр отвору другого кінця Ø2=5 мм.
6. Вушна лійка (Ø=6мм): довжина 33 мм, діаметр отвору першого кінця Ø1=25 мм, діаметр отвору другого кінця Ø2=6 мм.
7. Комплект поставки набору оториноларингологічного оглядового одноразового: носове дзеркало, шпатель, вушна лійка (Ø=4 мм), вушна лійка (Ø=5 мм), вушна лійка (Ø=6 мм) – все в кількості 1 шт. в одній упаковці.

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ
Загальні вказівки:
1. Набір використовується при огляді, який здійснюють у такому порядку: передня риноскопія, орофарингоскопія, отоскопія.
2. Розміри набору дозволяють здійснювати належний огляд пацієнтів.
3. Використання набору при здійсненні огляду.
Передня риноскопія:
Спочатку оглядають зовнішній ніс і принісок носа, піднявши кінчик носа догори великим пальцем правої руки. Потім лівою рукою беруть зібране носове дзеркало, праву руку розташовують на тімені пацієнта, фіксуючи його голову. Під контролем зору і променя світла від дзеркала рефлектора вводять бранші носового дзеркала в зімкнутому стані в принісок носа паралельно до дна носової порожнини. Кінці браншів носового дзеркала не повинні торкатися слизової оболонки. Поступово розширюючи бранші, по черзі оглядають обидві половинки носа.

Орофарингоскопія:
За допомогою шпателя при відкритому роті відводять по черзі праву і ліву щоки і проводять огляд присінка та порожнини рота. Для огляду ротоглотки шпатель кладуть на передні 2/3 язика, притискують його донизу і дещо на себе. Стан піднебінних мигдаликів визначають під час ротації їх шляхом натискування шпателем на передню піднебінну дужку.

Отоскопія:
Отоскопію проводять за допомогою лобного рефлектора та вушних лійок різних розмірів. Початковий відділ зовнішнього слухового ходу можна оглянути без вушної лійки.

Вушну лійку потрібного розміру вводять у зовнішній слуховий хід до перешийка, утримуючи великим, вказівним і середнім пальцями руки за обідок.

ПАКУВАННЯ
1. Складові частини набору – дзеркало носове, шпатель, вушні лійки - вкладені у герметично запаяний пакет. Матеріал пакету – плівка Steriking, виробник Wihuri OY Wipak, Фінляндія, що має висновок МОЗ України. Після стерилізації упаковка залишається непроникаючою для бактерій та забезпечує відвантаження запакованого виробу з додержанням вимог асептики.
2. На пакеті-плівці Steriking є кольорові відмітки, що вказують на метод стерилізації:
- коричневий колір –метод радіаційної стерилізації;
- жовтий колір –метод газової стерилізації;
- чорний колір – метод парової стерилізації.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА СТЕРИЛІЗАЦІЇ
1. Набір оториноларингологічний оглядовий одноразовий повинен зберігатися в сухих, чистих приміщеннях при температурі від плюс 5 до плюс 400 С.
2. Набір стійкий до стерилізації радіаційним методом з поглинутою дозою опромінення від 15 до 25 кГр, до стерилізації газовим методом окисом етилену згідно з ОСТ 42-21-2 та передстерилізаційного очищенн
Оплата:
 
Доставка:

Купить Набір оториноларингологічний для ЛОР оглядів, цена 17 грн.

. Подобные лоты в категории Красота и здоровье: Набор хирургический стерильный 1023, Комплект гинекологический для осмотра, Набор стерильный гинекологический 1023, Комплект гинекологический для осмотра, Набор для гинекологического осмотра 922. Популярные теги: купить оборудование для медицинских салонов, купить косметику для ногтей, новый аукцион
Информеры (разместить подобный информер)
Продам марки, дорого!
Велосипед Flyke Германия
крышечки пробки 29 штук
Только оригинальная продукция!
Сумка Furla Appaloosa Orange Ostrich
Велосипед Хаммер
ПЛАТОК YOUNEED -66% Снимает любую боль
Воротник с эффектом физтерапии Цена -80%
Copyright 2018 romo.ua
О проекте Правила использования Центр безопасности
Реклама на romo.ua