бесплатная торговая площадка Автоперенос Ваших товаров и репутации с других площадок
Категории
  >>  
Сувениры и подарки
  >>  
Подарки-приколы
Genych (0) 0% Львов  
 
Лот №160186 (134 просмотра)
расскажите друзьям о лоте
  разместите ссылку о лоте на форуме/блоге/сайте


Лот закрыт продавцом 07:01 28/07/2011
Купить за 100 грн
Предложить
История:
0 предложений
Репутация продавца
Все лоты продавца
Написать продавцу
Найти подобные:

Небесные фонарики! Комплект из 5-ти шт. за 100грн.

Описание:
Небесні ліхтарики
 - Це об'ємні конструкції різних форм і розмірів, виготовлені на основі целюлози, що діють за принципом повітряної кулі.Надійно закріплений в нижній частині паперового куполу пальник розігріває повітря усередині ліхтарика, піднімає його вгору і ефектно підсвічує зсередини, створюючи таємничий ореол. Вага ліхтарика - 200-250 гр. Пальник горить 10 -15 хвилин .доки тепле повітря буде наповнювати ліхтарик, він буде летіти, а потім, також плавно, як і піднімався, опуститься вниз. Таким чином, загальний час польоту ліхтарика становить приблизно 20 хв.за цей час паперовий ліхтарик підніметься на висоту до 200 метрів, і з землі Ви зможете спостерігати спочатку вогняну кулю, а потім яскраву крапку що світиться, що курсує по небу.
 У порівнянні з іншими світловими ефектами це саме "довгограюче" задоволення.До того ж, беручи до уваги вартість ліхтариків, вони є гідною заміною дорогих салютів і феєрверків.
 З цим повітряним ліхтариком у кожного з нас з'являється реальний шанс самому запалити свою зірку, відпустити її до небес і загадати бажання.Реальний шанс зробити так, щоб наші мрії і надії могли парити, спрямовуючи свій політ далеко, далеко до зірок молочного шляху, до Всесвіту, до нескінченності.

 Сфера застосування літаючого Небесного ліхтарика залежить від Вашої уяви.Це незвичайний, оригінальний подарунок на весілля, ювілей фірми, день народження, презентації, дитячого свята, пікніка і т.д.

Комплект из пяти штук стоит 100 грн.


Находится во Львове. Отправлю куда угодно.
Телефон: 050-183-46-02
E-mail: pyrogen@ukr.net
Оплата:
 
Доставка:

Купить Небесные фонарики! Комплект из 5-ти шт. за 100грн., цена 100 грн.

. Подобные лоты в категории Сувениры и подарки: Пепельница без запаха!!!, Маска Венецианская,карнавальная, Табличка на дверь для ванной комнаты, Табличка на дверь туалета, флаг Украины. Популярные теги: купить зажигалки, купить магниты, хороший онлайн аукцион
Информеры (разместить подобный информер)
Ангельские глазки
Свитерки на 6-9 лет
Свадебные жилеты ARTFUR
Керамическая фигурка Черепашонок
монета
Паяльники и припой
Lenovo A516 - цена 1300 грн
Кроссовки Isabel Marant Sneaker
Copyright 2018 romo.ua
О проекте Правила использования Центр безопасности
Реклама на romo.ua