бесплатная торговая площадка Автоперенос Ваших товаров и репутации с других площадок
Категории
  >>  
Красота и здоровье
  >>  
Медизделия и приборы
medmarket33 (0) 0% Киев  
 
Лот №61863 (199 просмотров)
расскажите друзьям о лоте
  разместите ссылку о лоте на форуме/блоге/сайте


Лот закрыт: 16:37 30/04/2011
Купить за 17 грн
Предложить
История:
0 предложений
Репутация продавца
Все лоты продавца
Написать продавцу
Найти подобные:

Набір оториноларингологічний для ЛОР оглядів

Описание:
Набір оториноларингологічний для ЛОР оглядів

Оториноларингологічний оглядовий одноразовий набір складається із:
- шпателя (1),
- трьох вушних лійок (2),
- носового дзеркала (3).

Призначення – отоскопія, риноскопія, орофарингоскопія.
Даний інструментарій виготовлено із біосумісного полістиролу, який також використовують у галузі харчової промисловості. Набір зручний у використанні. Він запакований у спеціальну упаковку і простерилізований у відповідності з ТУ У 33.1-32048090-002:2009. Набір має Свідоцтво про державну реєстрацію № 9140/2009 від 03.12.2009.
Основною перевагою є те, що кожен пацієнт має можливість придбати особистий одноразовий набір, звертаючись до лікаря на огляд.

ІНСТРУКЦІЯ З МЕДИЧНОГО ЗАСТОСУВАННЯ НАБОРУ ОТОРИНОЛАРИНГОЛОГІЧНОГО ОГЛЯДОВОГО (ІНДУВІДУАЛЬНОГО)

ПРИЗНАЧЕННЯ
1. Набір оториноларингологічний оглядовий одноразовий призначено для передньої риноскопії, орофарингоскопії та отоскопії.

ФОРМА ВИПУСКУ
1. Склад набору оториноларингологічного оглядового одноразового:
- шпатель;
- вушна лійка (Ø=4 мм), вушна лійка (Ø=5 мм), вушна лійка (Ø=6 мм);
- носове дзеркало;
2. Носове дзеркало складається із двох подібних частин довжиною L=137мм, які збирають перед оглядом пацієнта. Кожна частина включає в себе механічне з’єднання, дугоподібну ручку-тримач шириною 12 мм, напівбранші L=40мм, Ø1=3мм, Ø2=20,8мм.
3. Шпатель має форму пластинки довжиною 180 мм, товщиною рельєфу 4,8 мм, з двома закругленими кінцями R1=9 мм, R2=7,5 мм.
4. Вушна лійка (Ø=4мм): довжина 33 мм, діаметр отвору першого кінця Ø1=25 мм, діаметр отвору другого кінця Ø2=4 мм.
5. Вушна лійка (Ø=5мм): довжина 33мм, діаметр отвору першого кінця Ø1=25 мм, діаметр отвору другого кінця Ø2=5 мм.
6. Вушна лійка (Ø=6мм): довжина 33 мм, діаметр отвору першого кінця Ø1=25 мм, діаметр отвору другого кінця Ø2=6 мм.
7. Комплект поставки набору оториноларингологічного оглядового одноразового: носове дзеркало, шпатель, вушна лійка (Ø=4 мм), вушна лійка (Ø=5 мм), вушна лійка (Ø=6 мм) – все в кількості 1 шт. в одній упаковці.

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ
Загальні вказівки:
1. Набір використовується при огляді, який здійснюють у такому порядку: передня риноскопія, орофарингоскопія, отоскопія.
2. Розміри набору дозволяють здійснювати належний огляд пацієнтів.
3. Використання набору при здійсненні огляду.
Передня риноскопія:
Спочатку оглядають зовнішній ніс і принісок носа, піднявши кінчик носа догори великим пальцем правої руки. Потім лівою рукою беруть зібране носове дзеркало, праву руку розташовують на тімені пацієнта, фіксуючи його голову. Під контролем зору і променя світла від дзеркала рефлектора вводять бранші носового дзеркала в зімкнутому стані в принісок носа паралельно до дна носової порожнини. Кінці браншів носового дзеркала не повинні торкатися слизової оболонки. Поступово розширюючи бранші, по черзі оглядають обидві половинки носа.

Орофарингоскопія:
За допомогою шпателя при відкритому роті відводять по черзі праву і ліву щоки і проводять огляд присінка та порожнини рота. Для огляду ротоглотки шпатель кладуть на передні 2/3 язика, притискують його донизу і дещо на себе. Стан піднебінних мигдаликів визначають під час ротації їх шляхом натискування шпателем на передню піднебінну дужку.

Отоскопія:
Отоскопію проводять за допомогою лобного рефлектора та вушних лійок різних розмірів. Початковий відділ зовнішнього слухового ходу можна оглянути без вушної лійки.

Вушну лійку потрібного розміру вводять у зовнішній слуховий хід до перешийка, утримуючи великим, вказівним і середнім пальцями руки за обідок.

ПАКУВАННЯ
1. Складові частини набору – дзеркало носове, шпатель, вушні лійки - вкладені у герметично запаяний пакет. Матеріал пакету – плівка Steriking, виробник Wihuri OY Wipak, Фінляндія, що має висновок МОЗ України. Після стерилізації упаковка залишається непроникаючою для бактерій та забезпечує відвантаження запакованого виробу з додержанням вимог асептики.
2. На пакеті-плівці Steriking є кольорові відмітки, що вказують на метод стерилізації:
- коричневий колір –метод радіаційної стерилізації;
- жовтий колір –метод газової стерилізації;
- чорний колір – метод парової стерилізації.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА СТЕРИЛІЗАЦІЇ
1. Набір оториноларингологічний оглядовий одноразовий повинен зберігатися в сухих, чистих приміщеннях при температурі від плюс 5 до плюс 400 С.
2. Набір стійкий до стерилізації радіаційним методом з поглинутою дозою опромінення від 15 до 25 кГр, до стерилізації газовим методом окисом етилену згідно з ОСТ 42-21-2 та передстерилізаційного очищенн
Оплата:
 
Доставка:

Купить Набір оториноларингологічний для ЛОР оглядів, цена 17 грн.

. Подобные лоты в категории Красота и здоровье: Набор хирургический стерильный 1023, Комплект гинекологический для осмотра, Набор стерильный гинекологический 1023, Комплект гинекологический для осмотра, Набор для гинекологического осмотра 922. Популярные теги: купить косметику для ногтей, купить косметику для губ, электронная торговля в интернете Украины
Информеры (разместить подобный информер)
Автомойка высокого давления Khp-1500
Гибискус Роскошный!
Жилеты от ARTFUR
Сникерсы Isabel Marant в наличии
Только оригинальная продукция!
Свадебные жилеты ARTFUR
adidas climacool
Кроссовки Isabel Marant Sneaker
Copyright 2018 romo.ua
О проекте Правила использования Центр безопасности
Реклама на romo.ua